Teie seal! Ei mitte teie, hoopis teie! Jah, TEIE!

Kas olete elevil ja valmis uueks vägevaks kõrgkooli eluks? Avaldame teile saladuse.. te ei saa kõikki vajalikke oskuseid ainult headele hinnetele õppides ja te ei saa ka tervet kõrgkooli kogemust sedasi. Teil oleks lisaks kooliasjadele tegeleda ka vabal ajal vähemalt veidi koodi kirjutamisega. Ainukene viis õppida tarkvara kirjutama on tarkvara ka reaalselt kirjutada! Sellele, et te nii teete loodavad ka teie õpetajad.

Meie LUGis (Linux User Groupis) pakume sulle sellist võimalust. Kuigi oleme Linuxi grupp siis meie rõhk on pigem tarkvara arendusel ja Linuxi kasutamine pole kuidagi kohustuslik. Samas võime osutada ka veidi tüütuks, kuna meile meeldib näidata vägevaid Linuxi setupe ja me ei garanteeri, et te neist samuti sisse võetud ei saa.

Meiega saate:

  • Ideid, supporti, võimalusi tarkvara arendamiseks ja inimesi kellega koos seda teha.
  • Kuulda headest vanadest ja kõige uuematest tehnoloogiatest, mida kasutada oma projektis. (Linux, IDEd, APId, Proge keeled, frameworkid, librarid jne.)
  • Boostida oma väärtust tööturul meiega õpitud oskustega. (HackerRank profile + Github profile + LUGi nimi CVle märkides saad omale juba palju tähelepanu tõmmata)
  • Meeldiva õppimist toetava asjaarmastajate seltskonna.
  • Vabaduse – keegi ei sunni midagi tegema, väljaspool projektide raames antud lubadusi. Pole liikmeks registreerimist ega kohaloleku kontrolli.

Mis, kes, kus? -> Tulevased Sündmused